Materiały

Tkaniny powlekane

Tkaniny powlekane

Plastel 620 i Polymar 650 to obustronnie powlekane tkaniny poliestrowe. Charakteryzują się wodoszczelnością, odporne za zaginanie, łatwe do utrzymania w czystości. Nie pękają na mrozie. Są podstawowym materiałem w torbach z kolekcji Dry.

Klamry Duraflex

Klamry Duraflex

Niezawodne klamry Duraflex charakteryzują się ponadprzeciętną wytrzymałością. Zastanawiasz się dlaczego zdecydowaliśmy się właśnie na te klamry? Duraflex to w świecie sprzętu outdoorowego marka tak bardzo rozpoznawalna i tworząca trwałe produkty, jak Leica produkująca najlepsze na świecie obiektywy fotograficzne! Ta firma to po prostu najlepsza, z jaką możemy współpracować!  

Cordura PVC

Cordura PVC

Tkanina poliamidowa, uznawana obecnie za najwytrzymalszy materiał w konstrukcji profesjonalnych sakw i plecaków. Stosowana przez wojsko, służby specjalne i najbardziej renomowanych producentów sprzętu outdoorowego. Jest niezwykle odporna na uszkodzenia mechaniczne, a specjalny splot uniemożliwia powiększanie się ewentualnego rozdarcia. Dodatkowo poddajemy Cordurę procesowi trwałej impregnacji – powlekania wewnętrznej strony warstwą żywicy poliestrowej z PVC. Zewnętrzna powłoka […]

Nylon TPU Lite

Nylon TPU Lite

Nylon TPU Lite to bardzo lekki materiał poliamidowy powleczony warstwą termoplastycznego poliuretanu. Mimo swej lekkości charakterysuje się wysoką odpornością na przetarcia i rozdarcia. Jest całkowicie wodoszczelny. Jest podstawowym materiałem ultralekkiej kolekcji Zipper Lite, wykonujemy z niego również wewnętrzne kieszenie w sakwach Expert.

Cordura TPU

Cordura TPU

Tkanina poliamidowa (Nylon), uznawana obecnie za najwytrzymalszy materiał w konstrukcji profesjonalnych sakw i plecaków. Stosowana przez wojsko, służby specjalne i producentów sprzętu outdoorowego stawiających na jakość. Jest niezwykle odporna na uszkodzenia mechaniczne, a specjalny splot uniemożliwia powiększanie się ewentualnego rozdarcia. Lewa strona tkaniny pokryta jest grubą warstwą termoplastycznego poliuretanu (TPU), która po pierwsze zapewnia całkowitą […]